Duyurular
Web sitemiz yayın hayatına başlamıştır.

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

SYS Makina olarak deneyimli ve kararlı yönetimimiz, ürün geliştirme, tasarım ve üretim bölümlerindeki yetenekli mühendislik gruplarımız ile başta otomotiv sektörüne yönelik olmak üzere, özel makina imalatları, çelik imalatı, talaşlı imalat, montaj ve üretim hatları, konveyör ve fikstür imalatları olmak üzere,  müşteri isteğine uygun olarak üç boyutlu olarak tasarlanır ve onay alındıktan sonra üretimi firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Vizyonumuz:

Çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle; taahhütlerimiz çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılamayı sürdürerek Sürekli tercih edilen lider bir çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz:

Faaliyet gösterdiğimiz talaşlı imalat sektöründe, sürekli gelişen, kendini yenileyen bir yönetim anlayışıyla hareket ederek kalite ve güvenilirlik ilkelerinden ödün vermeden, tüm iş ortaklarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş öncü bir kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız:

Tüm çalışanlarımızla birlikte sürekli iyileştirme prensibini esas alarak, Müşterilerimize yüksek faydayı sağlayacak ürünleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak.